Straipsniai

"Kiek kainuoja interneto svetainė?" - tokį klausimą užduoda klientai, planuojantys užsakyti interneto svetainę, bet su tuo visiškai nesusidūrę. Internetinis projektas yra labai plati ir gili sąvoka, net sudėtingesnė nei automobilis.
Internetas jau tiek įtraukęs žmonių gyvenimus, kad be jo neįsivaizduojamas, nei verslas, nei laisvalaikis, nei pramogos. Atrodė, kad neįmanoma jau giliau, bet 2020-ais metais susiklosčiusiai tokiai pasaulinei ir politiniai situacijai, žmonės buvo priversti dar giliau perkelti savo gyvenimą į internetą.
Dauguma įmonių savininkų bijo realizuoti "drąsias" ir "įsimenančias" įdėjas, bijodami sugadinti įmonės įvaizdį ir tapti aptarimo objektu. O va kaip reklamuojasi automobilių gigantas BMW.
Reklama internete Interneto svetainių optimizavimas paieškos sistemoms tapo svarbi svetainių kūrimo ir interneto reklamos dalis. Kad ir kokia kokybiška bei informatyvi internetinė svetainė būtų, jei jos neras suinteresuoti vartotojai, ji neneš didelės naudos.
Domenų administravimo ir svetainių talpinimo kompanijos, mažiausiai mėnesiu anksčiau, atsiunčia pranešimą su sąskaita dėl paslaugų apmokėjimo.
Dar visai nesenai buvo laikai, kai žemiau pateikti "svetainės turėjimo privalumai" buvo aktualūs. Dabar, gi, verslininkai ir taip supranta, kad internetinė svetainė tai ne privalumas, o būtinybė. Dabar jau keliamas klausimas ne ar to reikia ar ne, o kaip padaryti interneto svetainę kuo efektyvesnę. Kitais žodžiais tariant, efektyvesnę - už konkurentus.
Tikriausiai daug kas yra gavęs elektroninių laiškų iš svetainių, tokių kaip Facebook ar Netlog, kuriuose rašoma, jog Jūsų draugas užsiregistravęs šioje svetainėje. Ir žinoma tame pačiame laiške yra Jums kvietimas užsiregistruoti.
Interneto naršyklė: Mozilla Firfox 3.5 Stabiliausia ir populairiausia interneto naršyklė. Pvz. į šią mano svetainių kūrimo svetainę ~50% žmonių ateina per FireFox. Firefox 3.5 - siūstis čia