Profesionali interneto svetainė, kokia ji?

"Kiek kainuoja interneto svetainė?" - tokį klausimą užduoda klientai, planuojantys užsakyti interneto svetainę, bet su tuo visiškai nesusidūrę. Internetinis projektas yra labai plati ir gili sąvoka, net sudėtingesnė nei automobilis.

Internetines paslaugos yra labai paplitusios, ir šioje rinkoje yra įvairiausio lygio paslaugų pasiūlymų: nuo 100 eurų iki 3000 ir daugiau. Kaip taip? Juk svetainė ir yra svetainė, atsidarei, perskaitei ir viskas aišku..? Pažvelkime šiek tiek giliau.

Kiekvienoje srityje, savo srities profesionalas visada mato daugiau ir giliau, nei "paprastas" žmogus, arba vartotojas. Profesionalo funkcija beveik visada yra viena - padaryti tokį produktą, ar teikti paslauga, kad vartotoja/ klientas jaustusi komfortiškai, vartotų efektyviai ir žinoma rinktųsi būtent čia siūlomą prekę. Bet iki šio rezultato yra didelis kelias, susidedantis iš daug detalių.

Iš vartotojo pusės visada atrodo viskas paprasta, čia tekstas, ir čia tekstas, čia nuotraukos ir čia nuotraukos. Bet pirkėjas atėjęs "čia" nusipirko už brangiau tą pačią prekę (arba panašią), nei ji yra kitoje parduotuvėje. Tai reiškia, jį paveikė daugybė niuansų esančių svetainėje, apie kuriuos jis galbūt net nesusimastę.

Dizainas susideda iš:

Modernumo, gražumo
Patogumo
Pasitikėjimo jausmo